Aby dołączyć trzeba wypełnić formularz i wysłać go do Smok5102 na howrse.A oto Formularz:
Imię:
Wiek:
Posada:Medyk/Tropiciel/Łowca/Wojownik/Opiekun(ka) szczeniąt/Szpieg/Szaman/Assasin/Szczeniak/Obrońca
Cechy:(co najmniej 5)
Specjalna zdolność:(max.4)
Żywioł:(Mrok,światło,ogień,itd.ale nie przesadzać z tymi żywiołami)
Rasa:(w zakładce rasy)
Partnerka:(Nie ma,nie szuka,podoba mi się...,szaleje za...)
Chowaniec:(jeśli ma to podaj imię i zdjęcie imię)
Smok:(jeśli ma to podaj imię i zdjęcie)
Głos jak:(nie konieczne)
Opiekun:(nick w howrse)
Inne zdjęcia:(jeśli wilk je ma)
Data urodzin:(prawdziwych,ta informacja zostanie dla mnie)
Jak dołączyłem:
(trzeba napisać historię dołączenia do watahy)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz