27 paź 2013

Od Trixy-CD.historii Loki'ego

-Ooo. Witaj Loki-przywitałam się
-Witaj Trixy-odpowiedział
-Mamy piękny dzień,może pójdziemy na miedzywymiarowy spacer?-zapytałam

Loki?^^

Od Loki'ego C.D Historii Trixy

 Wadera odprowadziła mnie do mojej jaskini.
-Do zobaczenia.-Powiedziałem do wadery.
-Do zobaczenia-Odpowiedziała.
Było późno więc położyłem się spać.

*Następnego ranka*

Wyszedłem przed jaskinię.Po chwili wybrałem się nad jezioro.
Wpadłem tam na Trixy


Trixy?

25 paź 2013

Od Night'a-CD Ifus(Piekielna Przygoda)

-Poprawka,ty nic nie możesz zrobić,bo polegasz tylko na swojej magii,a ja na umyśle-powiedziałem
-To dajesz Einstein'ie
-Spoko,widzisz te krzesło,drzwi i okno?
-Tak
-Podążaj za mną
-Dobra-i skoczyliśmy na krzesło,odbiliśmy od ściany i wyskoczyliśmy przez okno
-Ciekawe co dalej,co dalej-powiedziałem ironicznie i poszliśmy

Właśnie,co dalej Ifus?

24 paź 2013

Od Night'a-CD Ifus(Podwodne Problemy)

Ekhem,ekhem...co to?Ktoś umarł?-zaśmiałem się
Night!-krzyknęła Ifus i się rzuciła na mnie z płaczem
-Ał,dostałem w głowę...a z resztą nie ważne-i leżałem tak na ziemi

Ifus?

Od Ifus C.D Night'a ( Piekielna Przygoda )

Pociągnęłam go za rękę.
- No chodź szybciej ! Tam coś jest ! - ponaglałam
- A jeśli to pułapka ?
- Nieważne.
Dotarliśmy do dziwnego domu przed którym unosiły się w powietrzu papierowe wycinanki przedstawiające ludzi.
Weszliśmy do domu. Był on dość staroświecki. Obejrzeliśmy każdy zakamarek. Nagle znalazłam schody na dół.
- Idziemy ? - zapytałam
- Dobra ale zaraz wracamy. - odpowiedział patrząc za siebie.
Zszedł pierwszy. Zanim zeszłam zobaczyłam jakiś kształt człowieka ale olałam to.
Nighmare stał w wejściu oszołomiony. Leżało tam 9 zdeformowanych ludzkich zwłok. Dokładnie tyle ile było zawieszonych nad wejściem do domku. Podeszliśmy do nich bliżej. Nagle schody zalała lawa która zastygła tworząc ścianę nie od przejścia. Żadna magia nie działała. Nawet nie mogliśmy jej tu użyć. Podeszłam do wąskiego okienka. Zobaczyłam że widać przez nie wejście do domku tak jakby się przed nimi stało jednak nie było to możliwe ponieważ byliśmy piętro niżej. Zamarłam kiedy zobaczyłam że nad drzwiami wejściowymi nie ma już wycinanki z 9 osobami lecz z 2 wilkami. Zrobiło się gorąco. Bardzo gorąco. Night ściągnął koszulkę. Ja zdjęłam płaszcz i zostałam w bluzce i spódnicy. 
- Night ? Co teraz ? Magia tu nie działa ! Nie możemy nic zrobić !

Nightmare C.D

Od Ifus C.D Night'a (Podwodne Problemy )

Zmieniłam się w człowieka i sprawdziłam jego puls. Jednak nie znałam się na tym. Picallo delikatnie odsunął mnie i sam zaczął badać basiora.
- Nic mu nie będzie , użył ogromnej ilości energii i jest wyczerpany. - pocieszył mnie. Rozpłakałam się i rzuciłam się w jego ramiona. Tak bardzo się cieszyłam. Chwilę jeszcze płakałam mu na ramieniu a on odsunął mnie trochę i otarł mi łzy. Uśmiechnęłam się. Jednak i tak byliśmy zbyt blisko siebie, odskoczyłam jak oparzona. Zmieniłam się w wilka. On też to zrobił. Siedzieliśmy tak w milczeniu i czekaliśmy.

Night C.D

Od Night'a-CD Ifus(Piekielna Przygoda)

-Anexis,jak zwykle wredna-powiedziałem
-Znasz ją?
-Tak,to ja wymazałem jej pamięć
-Po co?
-Buntowała się panu piekła
-Komu?
-Ah,mi,hehe
-Cooo?!-powiedziała z niedowierzaniem
-Tak,ona jest tutaj szefową gdy mnie nie ma.Dobra zbliżamy się-pobiegłem szybciej,lecz ona nadal nie puściła mojej ręki

Ifus? :D

Od Link'a-Jak Dołaczyłem

Pewnego dnia chodziłem sobie w poszukiwaniu przygód,i miejsca do mieszkania,nagle spotkałem Night'a mojego kolegę z przeszłości
-Night co ty tu robisz?-zapytałem
-Hej,to ja powinienem ciebie raczej spytać o to
-Jak to?
-Jesteś na terenach mojej watahy
-Serio?Mogę dołączyć?
-Jasne,oprowadzę cię

Oto nowy wilk(Prawa Łapa Samca Alfa)-Link

Od Night'a-CD Ifus(Podwodne Problemy)

Przechodziłem koło Jeziora Zakochanych gdy nagle zauważyłem kilka bąbelków i Dream wychodzącą z  wody,nagle naszła mnie myśl,że to:
-Ifus...Picallo!!!-szybko zamieniłem się w smoka wody-tylko spokonie,Ukryta Moc-Zodiac Heaven-wtedy nastała ciemność,a księżyc się zmienił,a ja podniosłem wodę



Zobaczyłem Ifus,która zemdlała,Picallo i Hydrę
-Od kiedy tu są hydry?No cóż,zaraz zginie-przemieniłem się w upadłego anioła,ponieważ smok zużywa za dużo energii
-Ukryta Moc-Piekielna Śmierć-hydra została przeniesiona do piekła,gdzie spłonęła żywcem,od razu wyciągnąłem Ifus,Picallo sam wyszedł
-Co się stało?-zapytałem przemęczony
-Potwór ją upuścił i uderzyła się o kamień
-Co?!Ah,znowu przmiana
-Umprisum un kerium en spiritum-wypowidziałem starożytne zaklęcie,a Ifus się obudziła
-C...Co się dzieje?-spytała
-Mogłaś umrzeć powiedziałem,miałaś szczęście,że...-odmieniłem się i zedlałem

Ifus?

23 paź 2013

Od Ifus C.D Picall'a

Coś trzymało mnie za ogon. Wysysało ze mnie życie. Strzeliłam w to coś pociskiem many. Jednak ani trochę nie puściło a ja opadłam z sił. Nie ! Nie mogłam stracić przytomności bo wtedy stanę się wilkiem. Muszę coś zrobić , cokolwiek. Szarpałam się bardzo.
- Zrób cokolwiek idioto ! - krzyknęłam do Picalla.
Przywołał swojego chowańca.
- Idź do Nightmara ! Szybko - powiedział. Istotka pokiwała głową, ugryzła go w palec i odpłynęła. W wodzie było czuć krew. To co trzymało mnie zareagowało natychmiast. Wpłynęło szybko do swojej jaskini porywając mnie jednak przy wejściu jakoś nie fortunnie puszczając że uderzyłam głową w kamień i straciłam przytomność.

Night , Ratuj ! ( C.D )

Od Picalla ciąg dalszy Ifus.


Na wstępie chciałam zareklamować moje usługi dodawania opowiadań XP
Wysyłać na howrse misia.r
Kremik

Byłem lekko w szoku. Moje nogi zamieniły się w ogon. Zanurkowałem. Mogłem oddychać swobodnie.
- Płyniemy ? - spytałem pod wodą. Ifus skinęła lekko głową.
Było to niesamowite uczucie. Jednak cały czas nie mogłem oderwać wzroku od Ifus. Była taka ... nieważne.
Mijały mnie po drodze piękne ryby. Było cudownie , woda nie była zimna lecz idealna do pływania. Czy dla syren taka jest zawsze ?
Popłynęliśmy na dno. Ifus usiadła na kamieniu. Zdecydowałem że usiądę obok. Jednak zepchnęła mnie z kamienia dziko rechocząc. Zobaczyłem jaskinię.
- Zobaczymy co tam jest ? - spytałem z nadzieją - Ifus ? Gdzie jesteś ?!
Towarzysząca mi syrena nagle zniknęła. Usłyszałem krzyk. Popłynąłem w jego kierunku.
Coś owinęło się wokół ciała Ifus. Miała dziwną minę. Jakby śpiącą i nieobecną! Jeżeli zemdleje zatrzyma się moc i oboje zginiemy !

Ifus ???






Od Ifus C.D Night'a

- Upadliście chyba na rozum.- odpowiedziała tylko Anexis - Nigdy nie spotkałam tak dziwnych demonów.
- Czyli masz dla nas jakieś zadanie czy nie ? - dopytywałam niecierpliwie.
- Ach , dziwne demony , dziwne ... Ale myślę że może coś się dla was znajdzie - powiedział Kardinox.
- No ... to co to za quest ?
- Musicie odnaleźć piekielną wilczycę.
- Że co ? - zapytałam - A co to nam niby da ?
- Nagrodę -_-
- Jaką nagrodę ? - pytałam ponaglająco.
- Jak tylko przyprowadzicie ją tu , to ją dostaniecie - powiedziała Anexis.
- Dobra - powiedział Night
- Jak to dobra ? Przecież oni mogą nas wrabiać ! Nightmare oszalałeś ! - warknęłam.
- Zawsze jakaś przygoda ...
- Tylko gdzie nagroda. Może będzie nie warta tej roboty i niebezpieczna.
- To Cię obronię ...
- A jak Ci się nie uda ?
- Uda mi się.
- Jasneee ... pewnie uciekniesz od razu.
- Nie ... najpierw cię obronię , potem ucieknę
- ...
- Dobra przestańcie odstawiać tu jakiegoś Szekspira - burknęła Anexis. - Przyprowadźcie ją tu po prostu.
- U Szekspira często na końcu się całują - wtrącił Night.
- Oooo , przestań ... - wzburzyłam się rumieniąc się.
- Wiesz że to widać ? - powiedział Night
- C O   W I D A Ć ? - zapytałam marszcząc brwi.
- To że się rumienisz ! - śmiał się.
- Ech .. - westchnęłam poirytowana.
- Chcecie widzieć dokąd macie iść czy nie ?! - krzyknęła Anexis.
- No , możesz powiedzieć.
- Do tego płonącego lasu. Tam ją znajdziecie... uważajcie na pułapki bo są tam tylko te najgorsze z których nie ma wyjścia. Będziecie tam musieli zostać na wieki we dwoje jeśli w jakąś wpadniecie. Uważajcie.
- Dobra dobra ! To pa ! - pociągnęłam Night'a za rękę i weszliśmy do lasu.


Night. C.D


Od Trixy-CD.Loki'ego

-Tak. Tu spotykają się zakochani-powiedziałam i westchnęłam cicho
-Zakochani powiadasz..-powiedział dosyć dziwnie. Pewnie też nie ma kogoś kto go kocha. Tak jak...jak ja.
-Tak. I to będzie wszystko. Pokażę ci twoją jaskinię-powiedziałam i wstałam.

Loki?

Od Loki'ego-CD Trixy

-No dobrze.-Odpowiedziałem
-To chodź.-Powiedziała.

*godzinę później*

-To jest staw zakochanych.-Powiedziała Trixy.
-Pięknie tu...-Westchnąłem.
Trixy?

Od Trixy-CD.historii Loki'ego

-Przepraszam. To moja wina-powiedziałam
-Nie to moja. Jestem Loki-odpowiedział
-A ja jestem Trixy. Mam pytanie. Co robisz na terenach Watahy Strażników Życia?-zapytałam poważnym tonem
-Watahy? Szczerze to szukam watahy-odpowiedział smutno
-Dobrze się składa. Jestem Betą. Witaj w naszej watasze. Chodź za mną pokażę ci tereny,chcesz?-zapytałam

Loki?

Od Loki'ego-Jak Dołączyłem

 Skoczyłem.
-Poczekaj!-Krzykną Thor.
-Zostaw mnie!-Odwarknąłem i przyspieszyłem.

*Kilka dni później*

Szedłem.
Nagle wpadłem na jakiegoś wilka.

Ktoś dokończy?

Oto Nowy wilk-Loki

22 paź 2013

Od Trixy-Jak Dołączyłam

 Urodziłam się jako córka Alf. Moi rodzice chcieli abym przejęła tą funkcję. Nie byłam gotowa. Moi rodzice nie chcieli żyć w hańbie,jaką jest niechęć młodej Alfy do prowadzenia watahy.. Wygnali mnie. Szukałam domu aż znalazłam się w Watasze Strażników życia...



Oto nowa wilczyca(Beta)-Trixy

21 paź 2013

Od Night'a-CD Ifus

Objąłem ją ręką,wiedziałem,że po części ona nie jest sobą,ale nie mogłem się powstrzymać
-Empire State Building,wersja piekło
-Hę?
-Piekło to gorsza rzeczywistość ziemi,tak jak niebo,tylko że na odwrót
-Serio?
-Tak,spójrz do tyłu,widzisz tego smoka?
-Tak,a co?
-To jest Kardinox.A ta po prawej to jego pani,Anexis,a na jej barku jest Fire,jej Feniks.Anexis podejdź do nas!!!
-Po co ją wołasz?-szepnęła
-Chcę aby zdała mi raport,może znajdzie się jakaś przygoda-uśmiechnąłem się

Ifus?(Dajesz,zaszokuj mnie przygodą XD)

20 paź 2013

Od Ifus C.D Night'a

Wydawało mi się że Night powiedział mi coś jeszcze oprócz tego żebyśmy już szli. Uśmiechnęłam się i chwyciłam go za rękę. Przeszliśmy razem przez portal do piekła.
Stanęliśmy razem przed murami jakiejś budowli.
- Idziemy Night ? - zapytałam przytulając się do niego. Nie byłam prawdziwą sobą, miałam trochę osobowości demona. Normalnie jako wilk nie przytuliła bym go.

C.D Night ( Sory że krótko , brak czasu :(  )


Od Ifus C.D Picalla

- Hę ? Nie , przecież to nie moje prawdziwe ciało. - odparłam i zmieniłam się w syrenę.
- Czyli potrafisz się zmieniać w inne istoty ? - zapytał
- Tak , pracuję też nad możliwością zamiany innego wilka. Mogę ją na tobie wypróbować ? - Zapytałam. Wątpiłam że się zgodzi.
- Jeżeli będę mógł z tobą popływać to tak.
- No to do dzieła. - skupiłam się. - Wejdź do wody , mam zamiar zamienić Cię w syrenę.
- CO ?
W tym samym momencie zmieniłam go kiedy stał w wodzie.

C.D Picallo
Ps. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć takie zdjęcie XP


Od Picallo-Jak dołączyłem

 Jak dołączyłem:
Biegałem sobie po świecie. Leczyłem ranne zwierzęta i inne wilki, byłem wędrownikiem. Uznałem że muszę zdobyć przyjaciół i zatrzymałem się w watasze strażników życia. Bardzo mi się tu podobało. Co prawda są tylko 2 wilki ale świetnie się razem rozmawia. Pewnego dnia zwiedzałem tereny i natchnąłem się na jezioro zakochanych. Siedziała tam dziewczyna o białych włosach. To była Ifus ! Zmieniłem się w człowieka i podszedłem do niej.
-Hej ! - Przywitałem się i usiadłem koło niej na piasku. Zarumieniła się. Nic dziwnego w końcu to miejsce zakochanych.
-Pięknie tu ! Prawda ? - uśmiechnąłem się.
-I to mówi facet...-odparła - Chyba sobie popływam-powiedziała
Zdjęła koszulkę i spodnie bez wahania i weszła do wody w bieliźnie.
Trochę się zarumieniłem. Dziwna dziewczyna.
-Dlaczego się rozbierasz?Nie krępuje Cię to?-zapytałem zmieszany.

Ifus ???

Oto nowy wilk-Picallo

Od Night'a-CD Ifus

-No cóż,coś się znajdzie-powiedziałem z lekkim uśmieszkiem i się zmieniłem

-Wow,świetny
-Serio?
-Tak
-To chodźmy w poszukiwaniu chowańca dla ciebie i może smoka spotkamy.I tak w nawiasie...kocham cię-szepnąłem jej do ucha-chodźmy już-powiedziałem

Ifus?

Od Ifus C.D Night'a

- Wow - powiedziałam - on mówi. Ech chciałabym też mieć chowańca może jakiegoś znajdę... Właśnie ! Może kiedy przejdziemy przez portal !
- A gdzie chcesz iść ? Do nieba , do piekła czy może do czy...
- Do piekła ! - ożywiłam się nagle i już zmieniłam się w demona. Odezwała się moja opętana strona której nie lubiłam pokazywać jednak nie udawało mi się jej powstrzymać.
- Może ty też zmienisz się w demona ? Potrafisz to ? Proszę ! Tak bym chciała byś też miał ludzką postać ! - powiedziałam

C.D Night


19 paź 2013

Od Night'a-CD Ifus

-Jasne-przez ostatni czas szukaliśmy terenów dla watahy,znaleźliśmy sporo,oraz spędziliśmy razem miło czas
-I jak ci się podobają tereny?
-Są świetne
-Jeszcze mi czegoś brakuje
-Czego?
-Odwróć się
-Po co?-zapytała zdezorientowana
-Zaufaj mi
-No dobrze-i się odwróciła,a ja wtedy zrobiłem pewien teleport
-Spójrz w moją stronę
-Co to?
-Czy nie marzyłaś kiedyś aby pójść do nieba,piekła lub czyśćca i zobaczyć jak tam jest?
-Czasem-zarumieniła się
-Właśnie ten teleport na to pozwala,podoba ci się?
-Tak
-Wiesz co zaśpiewam ci hymn,zawsze śpiewałem ją dla Shadow'a
-Super,tylko kto to Shadow?
-Spójrz w niebo-i wtedy zobaczyła Shadow'a
-Wow
-Tak,to mój ptak i przyjaciel,oraz umie mówić
-Cześć-powiedział Shadow zlatując mi na plecy

Ifus?

Od Ifus-CD Night'a

-Eh - westchnęłam ... trochę szkoda stracić moc.  - Dobra - Zgodziłam się.
Jednak szybko zaatakowałam z zaskoczenia. Nawet ten atak został odparty.
-Może pokażesz mi tereny ? - odparłam
-Hmmm , nie do końca mamy własne tereny,jak już wspomniałem to nowa wataha.
-To może warto by było znaleźć jakieś fajne miejsca ?

C.D Nightmare.Możemy poszukać jakiś jaskiń,itd?

17 paź 2013

Od Night'a(Nightmare'a)-CD Ifus

-Hahahahahaha-zaśmiałem się mrocznie
-Co cię tak śmieszy?-zapytała zdezorientowana,wtedy ja użyłem teleportu i telekinezy-co się dzieje?Gdzie jesteś?
-Tutaj-powiedziałem lewitując koło niej-i jak wrażenia,mogę ci też odebrać moc,ale jak chcesz możesz dołączyć do mojej watahy lub odejść w spokoju.Co wybierasz?

Infus?

Od Ifus-Jak Dołączyłam

Biegłam przez las jako Elf. Wskoczyłam na drzewo i wspięłam się po nim aż dotarłam na sam czubek. Podziwiałam noc. Zmieniłam się w wróżkę. Ach miałam tyle możliwości ! Zleciałam na dół. Nagle usłyszałam szum. Zmieniłam się w wilka by lepiej słyszeć i schowałam się w krzakach. Właściwie ... po co się chowałam skoro byłam nie pokonana. Wyszłam na polankę razem z innym wilkiem.
- Możesz mi powiedzieć jak się zwiesz wadero ? - zapytał
- Chyba ty powinieneś się najpierw przedstawić ale dobra. Jestem Ifus. Czego ode mnie chcesz. Jeśli nie dasz mi spokoju zabiję Cię. - odpowiedziałam tylko chłodno.
- Hmmm ... Jestem Nightmare , zabij mnie - powiedział
- Hm ? - Zbiło mnie z tropu - Nie myślałam że już teraz będziesz prosił o śmierć... zawsze błagają mnie pod koniec krótkiej walki. Witaj w klubie szaleńców. - uśmiechnęłam się pobłażliwie.
- Nie nie nie ... nie jestem szaleńcem. Chcę tylko zobaczyć czy zdołasz mnie pokonać.
- A ja chcę patrzeć jak błagasz o litość ! - ryknęłam i zaatakowałam go z ogromną prędkością, jednak on odparł mój atak. Tym razem to on zaatakował. Też zrobiłam unik. Dobry był. Obróciłam się i powaliłam go na ziemię.
- I co teraz zrobisz ? Ostatnie życzenie ...

Nightmare C.D

Oto nowa wilczyca-Ifus

16 paź 2013

Powstanie watahy

Byłem od dzieciństwa w pewnej watasze,ciągle myślałem o mojej przyszłości aż postanowiłem założyć własną watahę.
Oto ja,Samiec Alfa-Nightmare