19 lis 2013

Od Trixy-CD.Picalla

Upolowaliśmy jelenia i sarnę. Picallo pomógł mi dociągnąć zwierzynę na umówione miejsce. Zdążyliśmy idealnie.
-Pięknie,prawda?-zapytałam i uśmiechnęłam się ku horyzontowi

Picallo?

18 lis 2013

Od Ifus c.d Night'a

- Czekaj ! - zawołałam. Zauważyłam w krzakach jakieś dziwne zwierzę.
- O co chodzi ? Nie oddalaj się bo zrobią z Ciebie schabowe ! - krzyknął. Jednak dałam mu jasno do zrozumienia że nie mam zamiaru wracać pod portal więc zrezygnowany podbiegł do mnie.
- Tam coś jest ! - powiedziałam.
- Tak , tak i nie próbuj tego sprawdzać ... proszę. - przytaknął nawet nie patrząc w krzaki i pociągnął mnie za łapę bym poszła do portalu. Ja jednak się nie dałam ciągać za łapę i wskoczyłam w krzaki. Night warknął.
- Nie będę Ci ratować skóry ... idź jak chcesz. - krzyknął za mną.
- Ok ! - okrzyknęłam. Chyba się nie spodziewał że oleję to ostrzeżenie. Wyszłam na polanę i zobaczyłam jedno ze słodszych stworzonek na świecie !
- JAAAAKI ON SŁODKI !!! - krzyknęłam z zachwytu, zmieniłam się w demona i porwałam zwierzę sięgające mi do klatki piersiowej w ramiona. Na polanę wszedł Night komentując moje słowa :
- Przecież on jest demonem ma rogi i w ogóle a ty jesteś dziewczyną więc nie powinnaś tego uważać za słodkie ! Cóż za paradoks ! - usiadł na kamieniu wiedząc że długo się stąd nie ruszę bez tego kociaka a oswajanie zajmie długo.
- Kiedy on jest słodki ! Widzisz maluchu jestem podobna do Ciebie ! - powiedziałam drapiąc go po nosku. Ugryzł mnie delikatnie.
- Lubimy się bawić nie ? - zaszczebiotałam. Chyba przekonał się do mnie dlatego że byłam demonem. Nie wyrywał się już. 
- Teraz parę zaklęć i idziemy ! - powiedziałam.
- Jakich zaklęć ?!!! - krzyknął.
- Ōkina neko wa chīsai - powiedziałam jedną formułkę i kocur zmienił się w małego czarnego kota. Dałam mu możliwość zamiany w małego kotka z dużego i na odwrót. 
- Umiesz mówić ? Zaraz się przekonamy ... Kachiku-ka ! - tym razem powiązałam nas runą chowańca co sprawiało że zaczynał mówić w naszym języku i przywiązał się do mnie. 
- Od dziś masz na imię SWEETEK ! - powiedziałam zadowolona. 
- Co za beznadziejne imię dla demona... teraz jest twoim chowańcem ? - zapytał Night.
- A nie widać ? - zapytałam sarkastycznie.
- Ty rzucasz zaklęcia po japońsku jeśli mnie słuch nie myli ? - zapytał
- Tak ? Coś w tym złego ? Trochę umiem. - opowiedziałam głaszcząc małego kotka 

Night ? ( Na howrse prześlę Ci Sweetka. )

Od Night'a-CD Ifus

Potem dołączyło 9 i jeszcze 3 smoki demony
-Serio Shadow banda?...wilków?
-Możliwe że się pomyliłem,hehe
-Ta,pomyliłeś -_-
-Atakujemy?-powiedziała Ifus
-Poczekaj-powiedziałem
-Poczekaj?Na co?
Po chwili się zerwałem i zmieniłem w przemianę Furii

-Venom,Angel,Faren...atak!
-Venom,Angel,Faren-spytała
-Serio nie zobaczyłaś tych moich wielkich smoków?-nagle największy Faren przysłonił niebo a po jego bokach latali Venom i Angel
-No nie-zaśmiała się
-Hah,patrz,tam otworzyłem portal do świata smoków,może poszukamy tam smoka dla ciebie,ale uwaga,bo musisz zaimponować dla tego smoka i on musi wiedzieć że jesteś odpowiednią właścicielką


Ifus?

Od Ifus c.d Night'a

- No to już biegnę ! - uśmiechnęłam się i ruszyłam pędem przed siebie. Odwróciłam się. Night jednak nie ruszał się z miejsca.
- Co jest ? - zdziwiłam się
- Czy ty kiedykolwiek byłaś w tym lesie ?  - zapytał.
- Nie ... a co ?
Westchnął.
- Nie w tę stronę. - powiedział i ruszył w przeciwnym kierunku. Roześmiałam się i dogoniłam go w podskokach.
- Oj , martwię się o Ciebie , jakaś dziwna dzisiaj jesteś... - mruknął.
- Sam jesteś dziwny - odpowiedziałam reakcją godną małego szczeniaka. - Ej , słuchaj Night ... Mam pytanie ...
- Hm ?
- Co widziałeś w oceanie czasu ? - zapytałam stanowczo.
- Ach to ! He he - zarumienił się. - No cóż ...
Nie zdążył skończyć ponieważ usłyszeliśmy głośnie wycie.
- Już wiedzą że tu jesteśmy ! Ledwo weszliśmy do lasu ! Niesamowite umiejętności ! - basior jednoczenie nie krył zdziwienia i zachwycał się tymi stworzeniami. Mruczał pod nosem ich pozostałe umiejętności.
- Jakie żywioły ? - przerwałam mu.
- Co ? A ... 4 Podstawowe + żywioły takie jak śmierć , mrok , cień. - powiedział.
- Będzie ciężko ... - westchnęłam. - Czyli rozprawiamy się z nimi i idziemy na kolacyjkę,co ?
Nagle przed nami stanął jeden z demonicznych wilków.

Night ? ( Nie zapomnij o kolacji i daj mi zakończyć z nimi sprawę ok ? A potem KOLACJA XP )

Od Night'a-CD Ifus

Nagle zobaczyłem Shadow'a który przyleciał,a nad nim latały inne kruki
-Jednak chyba nie mamy wyboru,musimy iść do Lasu Śmierci-nagle zebrału się czarne chmury i zaczęło grzmieć
-Jej!-odkrzyknęła
-Ależ ty żywiołowa
-W zakazanym lesie jest banda Demonicznych Wilków-powiedział Shadow
-Chodźmy Ifus

Ifus?

15 lis 2013

Od Ifus C.D Night'a

Byłam szczęśliwa ! Rzuciłam się na trawę. Odetchnęłam głęboko. 
- Nic nie robimy ! Wreszcie jesteśmy w domu ! Możemy odpocząć ... - powiedziałam zadowolona. 
- Jak to nic ? - zapytał zdziwiony jednak położył się obok mnie na trawie.
- Chociaż mam pomysł ! Może wybierzemy się do lasu albo na polowanie ? 
- Do którego lasu ? 
- Tego ... em ... Lasu Śmierci ! - powiedziałam wesoło - Albo nad wodopój.
- No to nad wodopój ! Nie chcę ryzykować ... dość przygód jak na dziś.
- NIE-E ! - krzyknęłam
- Dałaś mi wybór więc ... w czym problem ?
- No bo ja chcę jakiejś przygody ... ! - naburmuszyłam się.
Night ?

11 lis 2013

Od Picalla-CD Trixy

Usiadłem razem z waderą na piachu.
-Dlaczego mnie tutaj zabrałeś?-zapytała nagle wadera.
-Ponieważ lubię to miejsce , jest takie ciche i spokojne...w kąpielisku przeszkadza mi szum płynącej wody. Ostatnio byłem tu z Ifus... i wpakowałem nas w tarapaty...-powiedziałem
-Nie mów mi proszę o tej waderze ... ona tak się narzuca alfie...pewnie dla posady...-powiedziała Trixy. Zapomniałem że przy waderach nie rozmawia się o innych bo są zazdrosne...najczęściej.
-Nie wiem czy dla posady...ale coś w tym jest...-przyznałem jej rację.
-Ale może nie będziemy rozmawiać o innych tylko skupimy się na sobie co?-uśmiechnąłem się.Wadera się zarumieniła.
-Może pójdziemy coś upolować a potem wrócimy tu i zjemy sobie kolację - zaproponowała Trixy.
-Dobrze, o ile zdążymy ... jak się spóźnimy to będziemy musieli zjeść razem śniadanie - zażartowałem sobie obserwując zachodzące słońce.
-Nie wygłupiaj się ! Chodź ! Biegniemy ! - poderwała się z miejsca i ruszyła w stronę drzew.  Naprawdę polubiłem tą waderę.
-Już idę!-zawołałem i pobiegłem za nią.

Trixy ???

9 lis 2013

Od Trixy-CD. Picallo

Zdziwiła mnie propozycja Picalla. Jednak zgodziłam się.
-Czemu nie-powiedziałam i poszliśmy nad Staw Zakochanych


Picallo?

Od Ifus C.D Night'a ( Eeee c.d )

- I co teraz to Cię się przyszłość zmieniła ? - zapytałam lekko nadąsana.
- Oj , nawet nie wiesz jak bardzo ... - powiedział , ciągle był w szoku. - To było na serio ?
- No chyba raczej było - teraz to ja się zmieszałam. Byłam na niego zła za to że ciągle zakazywał mi wszystkiego, zrobiłam to z impulsu. Nawet nie wiedziałam że tak na prawdę żywiłam do niego jakieś uczucia. A jednak ... teraz dopiero to sobie uświadomiłam.
- Hah To co jeszcze raz ? - zażartowałam sobie. Night zrobił niepewną minę.
- Żartowałam ... - uśmiechnęłam się.
- Bardzo zmieniłaś przyszłość ... nie wiem czy zaraz nie przeniesie nas do świata normalnego ... to naprawdę duża zmiana a kiedy coś takiego się stanie czas nie pozwala kontynuować wędrówki, przenosi do normalnego wymiaru by porównać przebieg czasu. Czujesz to uczucie ? Teraz wszechświat decyduje jak wielka to była zmiana i czy musi koniecznie zobaczyć przebieg czasu. Możliwe że zaraz wrócimy do normalnego wymiaru.

Night C.D
( Może jednak wrócimy ? Nie chce mi się siedzieć w tym całym 10 wymiarowym " gównie " XP )

Od Night'a-CD Ifus (Eeeeeeee)

No i się stało,to co widziałem w oceanie czasu,zupełnie o tym zapomniałem,ale nawet się cieszę.Już dawno zakochałem się w niej,ale cóż...najlepsze momenty dzieją się w najbardziej niespodziewanych chwilach.Po chwili przestała,a ja spaliłem się chyba
-WoW

Ifus?(Jestem cienki we zwrotach akcji)

Od Ifus C.D Night'a ( 5 wymiar )

Przeszliśmy przez bramę do 5.
- Pamiętaj nic tu nie dotykaj ! To jest idealna kopia naszego świata. Pamiętaj że z każdym krokiem ten wymiar podsuwa Ci możliwości wyboru. Poczułaś to ? Usłyszałaś wewnętrzny głos który pytał od której łapy zacząć marsz ? - zapytał Night.
- Tak to denerwujące ... - odpowiedziałam. Co chwila słyszałam jakieś szmery podpowiadające mi różne możliwości jednak żaden z nich nie mówił która jest właściwa. Przeszliśmy koło pięknego wodospadu. Widziałam go w naszym świecie. Chciałam koniecznie się napić. Ledwo zanurzyłam pysk w wodzie Night odrzucił mnie w bok.
- Nie możesz ! - powiedział
- Serio ? Nawet się napić ? - zapytałam zła.
- Tak ... bo jeżeli dane jest Ci się w przyszłości odwodnić i w ten sposób umrzeć napicie się teraz może zakłócić przebieg czasu.
- Dzięki ... naprawdę miło mi to słyszeć że obmyślasz tyle sposobów na które mogę umrzeć - odpowiedziałam sarkastycznie. - Proszę Ciebie ! Nic się nie stanie !
- N I E - powiedział twardo. - Chodź już. - ruszył przed siebie.
Przed nami był zakręt. Pobiegłam szybko do przodu, skręciłam i zanim znalazłam się w zasięgu wzroku Night'a popchnęłam łapą mały kamyczek.
- Ifus co ty ro.... ? - Night nie skończył pytania ponieważ potknął się o kamień który przesunęłam i przewrócił się na mnie. Jednocześnie się zarumieniliśmy jednak po chwili Night zmarszczył brwi.
- Czy ty właśnie przesunęłaś ten kamyk ? - zapytał ze zdenerwowaniem.
- Emmm ... tak. I widzisz nic się nie stało ! - powiedziałam zadowolona.
- To potknięcie nie było mi pisane, mogłaś zmienić moje życie w teraźniejszości ! - warknął. Wkurzyłam się na niego. Tak ! Malutki kamyczek zmienił całe jego życie ?!
- I MOŻE FRYTKI DO TEGO !? JA CI ZARAZ ZMIENIĘ CAŁE ŻYCIE ! - nie wytrzymałam i ... pocałowałam go w prosto w usta.

Night ?

Od Night'a-CD Ifus

-Tylko się nie utop w 4 wymiarze-powiedziałem
-Co?Jak mam się utopić w czasie?
-Zobaczysz
Przenieśliśmy się do wymiaru 4
-Jak mówiłem,całe morze czasu
-Łał
Nagle zauważyłem pewne odbicie pokazujące moją przyszłość i przyszłość Ifus(wspólną)
-Na co tak patrzysz?-zapytała
-Na nic-zarumieniłem się,na szczęście ona nic nie widziała
-Pokaż
-Nie
-No pokaż
-N-I-E,w swoim czasie dowiesz się co widziałem osobiście
-Dobra
Płyneliśmy,płyneliśmy w białym oceanie czasu gdy napotkaliśmy portal do 5 wymiaru

Ifus?

Od Picalla C.D Trixy

Wynurzyłem się zaraz po waderze. Grzywka Trixy zasłaniała jej twarz więc ją odgarnąłem. Siedzieliśmy tak jeszcze z 1 godzinę rozmawiając, nurkując i chlapiąc się. Wyszliśmy w końcu z kąpieliska.
-Zimno mi ... - powiedziała Trixy.
-Nie martw się zaraz coś z tym zrobię.- pocieszyłem ją zmieniłem się w człowieka ,ściągnąłem sweter, przykryłem nim waderę i zmieniłem się znów w wilka.
-Może przejdziemy się teraz nad staw zakochanych ? - zapytałem uśmiechając się. 

Trixy C.D

3 lis 2013

Od Trixy-CD.Picalla i Loki'ego

Do Picalla
-Czemu nie. Jest bardzo ciepło.-uśmiechnęłam się i podążałam za Picallo'em. Doszliśmy do kąpieliska. Najpierw Picallo wskoczył "Na bombę" do wody rozchlapując ją dookoła siebie. Ja zrobiłam to samo. Gdy wynurzyłam się z wody mokra grzywka opadła mi na pysk.

Picallo?^^

Do Loki'ego
-W przestrzeń wszechświata-powiedziałam tajemniczo i weszliśmy do portalu. Znaleźliśmy się tu:
Staliśmy na niewidzialnym podłożu-I jak ci się tu podoba?-zapytałam

Loki?

Od Picalla ciąg dalszy Trixy

-Mhm - odpowiedziałem - od niedawna , ale już zdążyłem się tu zadomowić - uśmiechnąłem się.
-I co jakie jest twoje ulubione miejsce tutaj ? - zapytała
-Hmmmm. Poza moją jaskinią uwielbiam przesiadywać nad kąpieliskiem - odpowiedziałem - Może chcesz się tam ze mną wybrać ? Akurat mam ochotę na kąpiel.

Trixy ?

Od Loki'ego-CD Trixy

-Nie mam nic przeciwko.-Odpowiedziałem.
-To wspaniale.-Powiedziała Trixy.

Doszliśmy do teleportu

-To gdzie się teraz wybieramy?-Zapytałem.

Trixy?

2 lis 2013

Od Ifus C.D Night'a (Koszmar w Multiwersum )

- Czyli 5 to świat naszych decyzji ? - zapytałam
- No ... można tak powiedzieć ...
- Ale mi się nudzi w tych pierwszych 3 światach ..  Dobrze że to już trzeci świat !
- 3 W Y M I A R nie świat - poprawił mnie Night
- Oj , daj spokój ! Od kiedy przywiązujesz wagę do takich drobnostek ? Ale wracając do tego co mówiłam. Nudzi mi się tu ponieważ jest w miarę normalnie ... można co prawda spotkać jakieś przedmioty o nienaturalnych wymiarach i objętościach ... Pamiętasz ten tlen co miał taką dużą gęstość ?
- Nie przypominaj mi nawet , myślałem że się udusimy - westchnął.
- Albo tego spłaszczonego królika ?
- To było też okropne , jakiś mutant ...
- A pamiętasz ...
- Nie nie chcę pamiętać o tym płytkim morzu ! - warknął
- Ale nie oto mi chodziło , chociaż to było śmieszne ! Hah wskoczyłeś a tu taki szok że poziom wody jest  aż tak niski. Żałuj że nie widziałeś swojej miny ! - śmiałam się z niego
- Chciałem się tylko wykąpać. - mruknął nie zadowolony - nie moja wina że woda wyglądała na głębszą.
- Ale po co skakałeś z tej skały ? Ja weszłam normalnie 
- Weszłaś normalnie bo weszłaś po tym jak skoczyłem ! - krzyknął
- Dobra nie ważne. Chyba zbliżamy się do 4 wymiaru.

C.D Night ( Pamiętaj że chciałabym napisać 5 :D )



Od Night'a-CD Ifus (Koszmar w Multiwersum)

Wiedziałem,że musimy się stąd wydostać bo to już nie przelewki
-Chodź za mną-powiedziałem poważnie
-Coś się stało?
-Tak,dużo
-Dokładniej?
-Jesteśmy w jednej z czasoprzestrzeni Multiwersum
-Czyli
-We wszechświecie jest 10 wymiarów,nie licząc wymiarów równoległych gdzie wszystko jest inaczej
-Ale aż tak jest poważnie?-spytała,gdy zleciał ogromny głaz
-Uważaj-odepchnąłem ją i sam uciekłem-jak sama widzisz...tak
-Co to było?
-Głaz
-Ale co tu robi
-Zakrzywienie czasoprzestrzeni,lepiej chodźmy,jest tylko jedna droga ucieczki
-Czyliiii?
-Poczekaj-powiedziałem
-Trixy,ty teraz rządzisz w watasze

-Ale co się stało
-Utknąłem z Ifus w innej czasoprzestrzeni-nagle zarwało połączenie
-Dobra idziemy do portalu do 2 czasoprzestrzeni,potem przez wymiar 5,9,a prosto z 9 do 8,potem 10,wreszcie do świata równoległego i z powrotem do naszego.Czeka nas łącznie miesiąc wędrówki
-Wow-powiedziała zachwycona-skąd ty tyle o tym wiesz?
-Bo z 5 razy tu byłem i to denerwujące.Chodźmy już.
Po pięciu dniach doszliśmy do 2 czasoprzestrzeni


-Ale piękny koń-Ifus się zachwycała-ale nic więcej nie ma do jedzenia
-Jest,idziemy przed siebie i coś znajdziemy

Ifus?Tak dla informacji,link do objaśnienia Teorii Superstrun,która jest w opowieści(tylko się nie przegrzej)

Nowa Karta

Dodałem kartę(Smocze Monety) w której jest napisane ile macie SM,później dodam kartę z rzeczami które możecie kupić za SM.

Urodzinowy Harlem Shake !


Tak ... najgłupsze co mogłam znaleźć ale okej ... 

Wszystkiego najlepszego życzę !
Dużo czekolady !
Dobrych ocen !
Szczęścia !
Wysypiania się przed szkołą !
Fajnej Imprezki urodzinowej !

Życzenia od Kremika :D

Od Trixy-Do Picallo

Szłam przez Las. I nagle wpadł na mnie jakiś basior.
-ałć-powiedziałam upadając na ziemię
-Nic ci się nie stało?-zapytał wilk
-Nie. Jestem Trixy. A ty?-zapytałam
-Picallo. Miło mi-odpowiedział. Był bardzo przystojny
-Mi również. Należysz do naszej watahy,prawda?-zapytałam

Picallo?

1 lis 2013

Takie pytanko (Od Night'a)

Siema,tu wasz alfa.
Jak widać Kremik wysłała coś ode mnie.
Chciałem się zapytać...kiedy macie urodziny?Ja mam urodziny jutro,czyli jak na ironię 2 listopada,a wiecie jakie to święto.Piszcie w komentarzach kiedy macie urodziny.

Od Kremika : Ja mam 1 Września ( Dziecko Wojny - Jak wiadomo kilka lat temu wojna wybuchła , taki mój suchr , suchy bardzo Xp )

Od Ifus C.D Night'a ( Piekielna Przygoda )

- Eeeeh... ale z Ciebie Einstein ... - odparłam. Byłam zła że mnie tak zgasił.
- Najpierw pomogę Ci wyjść a potem sam wejdę.
- Dasz radę Einstein ? To że masz intensywnie wyćwiczony mózg nie oznacza że masz równie dobrze wyćwiczone mięśnie - Odcięłam się. Spojrzał na mnie pobłażliwie.
- Nie nazywaj mnie Einstein ...
- E I N S T E I N - uśmiechnęłam się zadziornie - Bo co mi zrobisz ?
- Będę musiał jakoś zamknąć Ci usta ...
- Hę !? No co ty ! - zmarszczyłam brwi i postanowiłam wykonać jego polecenie.
- Dobra ... ale nie jestem najlżejszą waderą.
- To nieistotne - podsadził mnie. Wykorzystałam okazję i machnęłam go ogonem w pysk.
- Ups , przepraszam - zaśmiałam się. Wywrócił tylko oczami.
- Masz zamiar się skąd wydostać czy nie ? - zapytał. Teraz to ja wywróciłam oczami.
Po chwili byliśmy na zewnątrz. Wydawało mi się że coś śmignęło w półmroku. Po chwili przy Night'cie leżał martwy demon.
- Ale te bosy są słabe. Idziemy !
Szliśmy bardzo długo. Zauważyłam dziwne załamanie świata.
- Night ? Co ...- nagle przeniosłam się w inne miejsce. Nagle spadł na mnie Night.
- To jest zakrzywienie czasoprzestrzeni.
- Czyli ?
- Czyli to że nie znajdujemy się ani w piele ani na ziemi , ani w teraźniejszości ani w przyszłości. Jesteśmy teoretycznie nigdzie.

C.D Night

Od Ifus C.D Night'a ( Podwodne problemy ) ( Wreszcie ! )

-NIGHT ! - rozpłakałam się i wtuliłam się w niego - Tak się cieszę że nic Ci nie jest.
- To może ja już pójdę ? - wtrącił Picallo. Night skinął głową.
- Ale później sobie pogadamy ... wiesz że spowodowałeś poważne zagrożenie ? - ostrzegł go alfa. Basior skulił uszy i odszedł.
Ciągle jeszcze szlochałam. Nie mogłam się uspokoić. Wszystko moja wina.
- Nie martw się... - szepnął basior i otarł mi łzy.
- Ech ... - westchnęłam i pocałowałam go w policzek. Zatkało go. - Cieszę się że nic Ci się nie stało. Proszę nie narażaj się tak więcej.
- Hmmm ... - teraz to on westchnął. - Raczej będzie to trudne ... alfa musi umieć się poświęcić dla watahy.
- Wataha musi się poświęcić dla alfy ...
- Co ty mówisz ? Przecież to ja jestem za was odpowiedzialny...
- Traktujesz nas jak dzieci ? ... - nadymałam się ... prawie strzeliłam focha 
- A nie zachowujesz się tak czasami ? - zapytał mnie z uśmiechem
- Nie-e ! - walnęłam go łapą w bok.
- Au - stęknął - trochę boli - uśmiechnął się  lekkim grymasem bólu.
- Och ! Przepraszam może potrzebujesz opatrunku ???
- Może ... Idziemy ? U mnie w jaskini jest wszystko potrzebne do opatrunku.
- Okej 
I ruszyliśmy w stronę jaskini

Night jak chcesz możesz napisać c.d lub nie. Jak tak to warto by było zmienić nawias np podwodne problemy na coś tam ...