19 gru 2013

Od Ifus c.d Night'a

- No, nieźle nieźle. - powiedziałam rozglądając się. Zamachnęłam się skrzydłami demona i wzleciałam w górę. - To czego szukamy ? 
- Smoka dla ciebie. - odpowiedział Night.
- Jaki właściciel taki smok więc muszę znaleźć smoka z żywiołem magi albo nadnatruralności. - powiedziałam. 
Ruszyliśmy przed siebie w milczeniu. Zauważyłam kilka młodych smoków. Przeleciały obok nas. Po chwili jednak zaciekawiona ruszyłam za nimi. Jeden z nich się zatrzymał. 
- Będziesz moim chowańcem ? - zapytałam. Smok skinął głową. 
- Okej. Mam na imię Fear. Nudzi mi się latanie z innymi zabierz mnie z stąd i uczyń moje życie ciekawszym.- odpowiedziała smoczyca i zmieniła się w małą dziewczynkę. Trzymała w ręce kostkę.
- Jeśli o mnie chodzi to możesz mi mówić Sześcian Strachu. Traktuj mnie dobrze bo rzucę na ciebie klątwę. - powiedziała Fear. - Jeśli chcesz mogę się też zmienić w obsydianową kostkę by nie sprawiać problemów ale chyba na razie się powstrzymam.
Stałam zaszokowana. Nie wiedziałam że pójdzie tak łatwo. Nie wiedziałam że smok może zmienić się w dziewczynkę, która jest przeklętym narzędziem, jak Fear mi opowiedziała. Znałam już wszystkie jej "zastosowania" widziałam że bez względu na młody wiek jest niezwykle potężna. Dziwnie mi było kiedy uczepiła się mojej ręki. 
- Możemy się gdzieś wybrać ? - zapytała bawiąc się kostką.
- Mnie nie pytaj, to Night jest specem od różnych ciekawych miejsc. - powiedziałam i spojrzałam na niego. Nadal nie otrząsnął się z szoku. 

Night ?


15 gru 2013

Od Night'a-CD Ifus (Na reszcie)

-Znam się na Chińskich zaklęciach,ale wolę po Łacińskie-powiedziałem
-Ale Łaciński to język martwy
-Tak,ale ma najpotężniejszą moc,nieważne,chodźmy do portalu.Moje smoki będą naz ubezpieczać,oraz Shadow dołączy,to niebezpieczna wyprawa
-Dobrze

Weszliśmy do portalu

-I jak ci się podoba?

Od Trixy-CD Picallo'a

Uśmiechnełam się.
-Niektórzy mylą mnie z lisem-zaśmiałam się
-To muszą mieć coś nie tak z oczyma-uśmiechnął się
-Możliwe-zaśmiałam się


Picallo?

Od Picalla c.d Trixy

I widzisz dodałam Picallo ... :D

- Mhm - Mruknąłem. 
- Ma barwę trochę jak twoje futro - spojżałem na nią. Uśmiechnęła się trochę zmieszana.
- Sugerujesz coś ? - zapytała przekrzywiając głowę. 
- Tylko to że masz piękne futro. Lubię takie rudawe odcienie. - odpowiedziałem patrząc na zachód słońca. Naprawdę ta wadera podobała mi się... 
Trixy ?

19 lis 2013

Od Trixy-CD.Picalla

Upolowaliśmy jelenia i sarnę. Picallo pomógł mi dociągnąć zwierzynę na umówione miejsce. Zdążyliśmy idealnie.
-Pięknie,prawda?-zapytałam i uśmiechnęłam się ku horyzontowi

Picallo?

18 lis 2013

Od Ifus c.d Night'a

- Czekaj ! - zawołałam. Zauważyłam w krzakach jakieś dziwne zwierzę.
- O co chodzi ? Nie oddalaj się bo zrobią z Ciebie schabowe ! - krzyknął. Jednak dałam mu jasno do zrozumienia że nie mam zamiaru wracać pod portal więc zrezygnowany podbiegł do mnie.
- Tam coś jest ! - powiedziałam.
- Tak , tak i nie próbuj tego sprawdzać ... proszę. - przytaknął nawet nie patrząc w krzaki i pociągnął mnie za łapę bym poszła do portalu. Ja jednak się nie dałam ciągać za łapę i wskoczyłam w krzaki. Night warknął.
- Nie będę Ci ratować skóry ... idź jak chcesz. - krzyknął za mną.
- Ok ! - okrzyknęłam. Chyba się nie spodziewał że oleję to ostrzeżenie. Wyszłam na polanę i zobaczyłam jedno ze słodszych stworzonek na świecie !
- JAAAAKI ON SŁODKI !!! - krzyknęłam z zachwytu, zmieniłam się w demona i porwałam zwierzę sięgające mi do klatki piersiowej w ramiona. Na polanę wszedł Night komentując moje słowa :
- Przecież on jest demonem ma rogi i w ogóle a ty jesteś dziewczyną więc nie powinnaś tego uważać za słodkie ! Cóż za paradoks ! - usiadł na kamieniu wiedząc że długo się stąd nie ruszę bez tego kociaka a oswajanie zajmie długo.
- Kiedy on jest słodki ! Widzisz maluchu jestem podobna do Ciebie ! - powiedziałam drapiąc go po nosku. Ugryzł mnie delikatnie.
- Lubimy się bawić nie ? - zaszczebiotałam. Chyba przekonał się do mnie dlatego że byłam demonem. Nie wyrywał się już. 
- Teraz parę zaklęć i idziemy ! - powiedziałam.
- Jakich zaklęć ?!!! - krzyknął.
- Ōkina neko wa chīsai - powiedziałam jedną formułkę i kocur zmienił się w małego czarnego kota. Dałam mu możliwość zamiany w małego kotka z dużego i na odwrót. 
- Umiesz mówić ? Zaraz się przekonamy ... Kachiku-ka ! - tym razem powiązałam nas runą chowańca co sprawiało że zaczynał mówić w naszym języku i przywiązał się do mnie. 
- Od dziś masz na imię SWEETEK ! - powiedziałam zadowolona. 
- Co za beznadziejne imię dla demona... teraz jest twoim chowańcem ? - zapytał Night.
- A nie widać ? - zapytałam sarkastycznie.
- Ty rzucasz zaklęcia po japońsku jeśli mnie słuch nie myli ? - zapytał
- Tak ? Coś w tym złego ? Trochę umiem. - opowiedziałam głaszcząc małego kotka 

Night ? ( Na howrse prześlę Ci Sweetka. )

Od Night'a-CD Ifus

Potem dołączyło 9 i jeszcze 3 smoki demony
-Serio Shadow banda?...wilków?
-Możliwe że się pomyliłem,hehe
-Ta,pomyliłeś -_-
-Atakujemy?-powiedziała Ifus
-Poczekaj-powiedziałem
-Poczekaj?Na co?
Po chwili się zerwałem i zmieniłem w przemianę Furii

-Venom,Angel,Faren...atak!
-Venom,Angel,Faren-spytała
-Serio nie zobaczyłaś tych moich wielkich smoków?-nagle największy Faren przysłonił niebo a po jego bokach latali Venom i Angel
-No nie-zaśmiała się
-Hah,patrz,tam otworzyłem portal do świata smoków,może poszukamy tam smoka dla ciebie,ale uwaga,bo musisz zaimponować dla tego smoka i on musi wiedzieć że jesteś odpowiednią właścicielką


Ifus?

Od Ifus c.d Night'a

- No to już biegnę ! - uśmiechnęłam się i ruszyłam pędem przed siebie. Odwróciłam się. Night jednak nie ruszał się z miejsca.
- Co jest ? - zdziwiłam się
- Czy ty kiedykolwiek byłaś w tym lesie ?  - zapytał.
- Nie ... a co ?
Westchnął.
- Nie w tę stronę. - powiedział i ruszył w przeciwnym kierunku. Roześmiałam się i dogoniłam go w podskokach.
- Oj , martwię się o Ciebie , jakaś dziwna dzisiaj jesteś... - mruknął.
- Sam jesteś dziwny - odpowiedziałam reakcją godną małego szczeniaka. - Ej , słuchaj Night ... Mam pytanie ...
- Hm ?
- Co widziałeś w oceanie czasu ? - zapytałam stanowczo.
- Ach to ! He he - zarumienił się. - No cóż ...
Nie zdążył skończyć ponieważ usłyszeliśmy głośnie wycie.
- Już wiedzą że tu jesteśmy ! Ledwo weszliśmy do lasu ! Niesamowite umiejętności ! - basior jednoczenie nie krył zdziwienia i zachwycał się tymi stworzeniami. Mruczał pod nosem ich pozostałe umiejętności.
- Jakie żywioły ? - przerwałam mu.
- Co ? A ... 4 Podstawowe + żywioły takie jak śmierć , mrok , cień. - powiedział.
- Będzie ciężko ... - westchnęłam. - Czyli rozprawiamy się z nimi i idziemy na kolacyjkę,co ?
Nagle przed nami stanął jeden z demonicznych wilków.

Night ? ( Nie zapomnij o kolacji i daj mi zakończyć z nimi sprawę ok ? A potem KOLACJA XP )

Od Night'a-CD Ifus

Nagle zobaczyłem Shadow'a który przyleciał,a nad nim latały inne kruki
-Jednak chyba nie mamy wyboru,musimy iść do Lasu Śmierci-nagle zebrału się czarne chmury i zaczęło grzmieć
-Jej!-odkrzyknęła
-Ależ ty żywiołowa
-W zakazanym lesie jest banda Demonicznych Wilków-powiedział Shadow
-Chodźmy Ifus

Ifus?

15 lis 2013

Od Ifus C.D Night'a

Byłam szczęśliwa ! Rzuciłam się na trawę. Odetchnęłam głęboko. 
- Nic nie robimy ! Wreszcie jesteśmy w domu ! Możemy odpocząć ... - powiedziałam zadowolona. 
- Jak to nic ? - zapytał zdziwiony jednak położył się obok mnie na trawie.
- Chociaż mam pomysł ! Może wybierzemy się do lasu albo na polowanie ? 
- Do którego lasu ? 
- Tego ... em ... Lasu Śmierci ! - powiedziałam wesoło - Albo nad wodopój.
- No to nad wodopój ! Nie chcę ryzykować ... dość przygód jak na dziś.
- NIE-E ! - krzyknęłam
- Dałaś mi wybór więc ... w czym problem ?
- No bo ja chcę jakiejś przygody ... ! - naburmuszyłam się.
Night ?

11 lis 2013

Od Picalla-CD Trixy

Usiadłem razem z waderą na piachu.
-Dlaczego mnie tutaj zabrałeś?-zapytała nagle wadera.
-Ponieważ lubię to miejsce , jest takie ciche i spokojne...w kąpielisku przeszkadza mi szum płynącej wody. Ostatnio byłem tu z Ifus... i wpakowałem nas w tarapaty...-powiedziałem
-Nie mów mi proszę o tej waderze ... ona tak się narzuca alfie...pewnie dla posady...-powiedziała Trixy. Zapomniałem że przy waderach nie rozmawia się o innych bo są zazdrosne...najczęściej.
-Nie wiem czy dla posady...ale coś w tym jest...-przyznałem jej rację.
-Ale może nie będziemy rozmawiać o innych tylko skupimy się na sobie co?-uśmiechnąłem się.Wadera się zarumieniła.
-Może pójdziemy coś upolować a potem wrócimy tu i zjemy sobie kolację - zaproponowała Trixy.
-Dobrze, o ile zdążymy ... jak się spóźnimy to będziemy musieli zjeść razem śniadanie - zażartowałem sobie obserwując zachodzące słońce.
-Nie wygłupiaj się ! Chodź ! Biegniemy ! - poderwała się z miejsca i ruszyła w stronę drzew.  Naprawdę polubiłem tą waderę.
-Już idę!-zawołałem i pobiegłem za nią.

Trixy ???

9 lis 2013

Od Trixy-CD. Picallo

Zdziwiła mnie propozycja Picalla. Jednak zgodziłam się.
-Czemu nie-powiedziałam i poszliśmy nad Staw Zakochanych


Picallo?

Od Ifus C.D Night'a ( Eeee c.d )

- I co teraz to Cię się przyszłość zmieniła ? - zapytałam lekko nadąsana.
- Oj , nawet nie wiesz jak bardzo ... - powiedział , ciągle był w szoku. - To było na serio ?
- No chyba raczej było - teraz to ja się zmieszałam. Byłam na niego zła za to że ciągle zakazywał mi wszystkiego, zrobiłam to z impulsu. Nawet nie wiedziałam że tak na prawdę żywiłam do niego jakieś uczucia. A jednak ... teraz dopiero to sobie uświadomiłam.
- Hah To co jeszcze raz ? - zażartowałam sobie. Night zrobił niepewną minę.
- Żartowałam ... - uśmiechnęłam się.
- Bardzo zmieniłaś przyszłość ... nie wiem czy zaraz nie przeniesie nas do świata normalnego ... to naprawdę duża zmiana a kiedy coś takiego się stanie czas nie pozwala kontynuować wędrówki, przenosi do normalnego wymiaru by porównać przebieg czasu. Czujesz to uczucie ? Teraz wszechświat decyduje jak wielka to była zmiana i czy musi koniecznie zobaczyć przebieg czasu. Możliwe że zaraz wrócimy do normalnego wymiaru.

Night C.D
( Może jednak wrócimy ? Nie chce mi się siedzieć w tym całym 10 wymiarowym " gównie " XP )

Od Night'a-CD Ifus (Eeeeeeee)

No i się stało,to co widziałem w oceanie czasu,zupełnie o tym zapomniałem,ale nawet się cieszę.Już dawno zakochałem się w niej,ale cóż...najlepsze momenty dzieją się w najbardziej niespodziewanych chwilach.Po chwili przestała,a ja spaliłem się chyba
-WoW

Ifus?(Jestem cienki we zwrotach akcji)

Od Ifus C.D Night'a ( 5 wymiar )

Przeszliśmy przez bramę do 5.
- Pamiętaj nic tu nie dotykaj ! To jest idealna kopia naszego świata. Pamiętaj że z każdym krokiem ten wymiar podsuwa Ci możliwości wyboru. Poczułaś to ? Usłyszałaś wewnętrzny głos który pytał od której łapy zacząć marsz ? - zapytał Night.
- Tak to denerwujące ... - odpowiedziałam. Co chwila słyszałam jakieś szmery podpowiadające mi różne możliwości jednak żaden z nich nie mówił która jest właściwa. Przeszliśmy koło pięknego wodospadu. Widziałam go w naszym świecie. Chciałam koniecznie się napić. Ledwo zanurzyłam pysk w wodzie Night odrzucił mnie w bok.
- Nie możesz ! - powiedział
- Serio ? Nawet się napić ? - zapytałam zła.
- Tak ... bo jeżeli dane jest Ci się w przyszłości odwodnić i w ten sposób umrzeć napicie się teraz może zakłócić przebieg czasu.
- Dzięki ... naprawdę miło mi to słyszeć że obmyślasz tyle sposobów na które mogę umrzeć - odpowiedziałam sarkastycznie. - Proszę Ciebie ! Nic się nie stanie !
- N I E - powiedział twardo. - Chodź już. - ruszył przed siebie.
Przed nami był zakręt. Pobiegłam szybko do przodu, skręciłam i zanim znalazłam się w zasięgu wzroku Night'a popchnęłam łapą mały kamyczek.
- Ifus co ty ro.... ? - Night nie skończył pytania ponieważ potknął się o kamień który przesunęłam i przewrócił się na mnie. Jednocześnie się zarumieniliśmy jednak po chwili Night zmarszczył brwi.
- Czy ty właśnie przesunęłaś ten kamyk ? - zapytał ze zdenerwowaniem.
- Emmm ... tak. I widzisz nic się nie stało ! - powiedziałam zadowolona.
- To potknięcie nie było mi pisane, mogłaś zmienić moje życie w teraźniejszości ! - warknął. Wkurzyłam się na niego. Tak ! Malutki kamyczek zmienił całe jego życie ?!
- I MOŻE FRYTKI DO TEGO !? JA CI ZARAZ ZMIENIĘ CAŁE ŻYCIE ! - nie wytrzymałam i ... pocałowałam go w prosto w usta.

Night ?

Od Night'a-CD Ifus

-Tylko się nie utop w 4 wymiarze-powiedziałem
-Co?Jak mam się utopić w czasie?
-Zobaczysz
Przenieśliśmy się do wymiaru 4
-Jak mówiłem,całe morze czasu
-Łał
Nagle zauważyłem pewne odbicie pokazujące moją przyszłość i przyszłość Ifus(wspólną)
-Na co tak patrzysz?-zapytała
-Na nic-zarumieniłem się,na szczęście ona nic nie widziała
-Pokaż
-Nie
-No pokaż
-N-I-E,w swoim czasie dowiesz się co widziałem osobiście
-Dobra
Płyneliśmy,płyneliśmy w białym oceanie czasu gdy napotkaliśmy portal do 5 wymiaru

Ifus?

Od Picalla C.D Trixy

Wynurzyłem się zaraz po waderze. Grzywka Trixy zasłaniała jej twarz więc ją odgarnąłem. Siedzieliśmy tak jeszcze z 1 godzinę rozmawiając, nurkując i chlapiąc się. Wyszliśmy w końcu z kąpieliska.
-Zimno mi ... - powiedziała Trixy.
-Nie martw się zaraz coś z tym zrobię.- pocieszyłem ją zmieniłem się w człowieka ,ściągnąłem sweter, przykryłem nim waderę i zmieniłem się znów w wilka.
-Może przejdziemy się teraz nad staw zakochanych ? - zapytałem uśmiechając się. 

Trixy C.D

3 lis 2013

Od Trixy-CD.Picalla i Loki'ego

Do Picalla
-Czemu nie. Jest bardzo ciepło.-uśmiechnęłam się i podążałam za Picallo'em. Doszliśmy do kąpieliska. Najpierw Picallo wskoczył "Na bombę" do wody rozchlapując ją dookoła siebie. Ja zrobiłam to samo. Gdy wynurzyłam się z wody mokra grzywka opadła mi na pysk.

Picallo?^^

Do Loki'ego
-W przestrzeń wszechświata-powiedziałam tajemniczo i weszliśmy do portalu. Znaleźliśmy się tu:
Staliśmy na niewidzialnym podłożu-I jak ci się tu podoba?-zapytałam

Loki?