15 lis 2013

Od Ifus C.D Night'a

Byłam szczęśliwa ! Rzuciłam się na trawę. Odetchnęłam głęboko. 
- Nic nie robimy ! Wreszcie jesteśmy w domu ! Możemy odpocząć ... - powiedziałam zadowolona. 
- Jak to nic ? - zapytał zdziwiony jednak położył się obok mnie na trawie.
- Chociaż mam pomysł ! Może wybierzemy się do lasu albo na polowanie ? 
- Do którego lasu ? 
- Tego ... em ... Lasu Śmierci ! - powiedziałam wesoło - Albo nad wodopój.
- No to nad wodopój ! Nie chcę ryzykować ... dość przygód jak na dziś.
- NIE-E ! - krzyknęłam
- Dałaś mi wybór więc ... w czym problem ?
- No bo ja chcę jakiejś przygody ... ! - naburmuszyłam się.
Night ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz