18 lis 2013

Od Ifus c.d Night'a

- Czekaj ! - zawołałam. Zauważyłam w krzakach jakieś dziwne zwierzę.
- O co chodzi ? Nie oddalaj się bo zrobią z Ciebie schabowe ! - krzyknął. Jednak dałam mu jasno do zrozumienia że nie mam zamiaru wracać pod portal więc zrezygnowany podbiegł do mnie.
- Tam coś jest ! - powiedziałam.
- Tak , tak i nie próbuj tego sprawdzać ... proszę. - przytaknął nawet nie patrząc w krzaki i pociągnął mnie za łapę bym poszła do portalu. Ja jednak się nie dałam ciągać za łapę i wskoczyłam w krzaki. Night warknął.
- Nie będę Ci ratować skóry ... idź jak chcesz. - krzyknął za mną.
- Ok ! - okrzyknęłam. Chyba się nie spodziewał że oleję to ostrzeżenie. Wyszłam na polanę i zobaczyłam jedno ze słodszych stworzonek na świecie !
- JAAAAKI ON SŁODKI !!! - krzyknęłam z zachwytu, zmieniłam się w demona i porwałam zwierzę sięgające mi do klatki piersiowej w ramiona. Na polanę wszedł Night komentując moje słowa :
- Przecież on jest demonem ma rogi i w ogóle a ty jesteś dziewczyną więc nie powinnaś tego uważać za słodkie ! Cóż za paradoks ! - usiadł na kamieniu wiedząc że długo się stąd nie ruszę bez tego kociaka a oswajanie zajmie długo.
- Kiedy on jest słodki ! Widzisz maluchu jestem podobna do Ciebie ! - powiedziałam drapiąc go po nosku. Ugryzł mnie delikatnie.
- Lubimy się bawić nie ? - zaszczebiotałam. Chyba przekonał się do mnie dlatego że byłam demonem. Nie wyrywał się już. 
- Teraz parę zaklęć i idziemy ! - powiedziałam.
- Jakich zaklęć ?!!! - krzyknął.
- Ōkina neko wa chīsai - powiedziałam jedną formułkę i kocur zmienił się w małego czarnego kota. Dałam mu możliwość zamiany w małego kotka z dużego i na odwrót. 
- Umiesz mówić ? Zaraz się przekonamy ... Kachiku-ka ! - tym razem powiązałam nas runą chowańca co sprawiało że zaczynał mówić w naszym języku i przywiązał się do mnie. 
- Od dziś masz na imię SWEETEK ! - powiedziałam zadowolona. 
- Co za beznadziejne imię dla demona... teraz jest twoim chowańcem ? - zapytał Night.
- A nie widać ? - zapytałam sarkastycznie.
- Ty rzucasz zaklęcia po japońsku jeśli mnie słuch nie myli ? - zapytał
- Tak ? Coś w tym złego ? Trochę umiem. - opowiedziałam głaszcząc małego kotka 

Night ? ( Na howrse prześlę Ci Sweetka. )

3 komentarze:

  1. Night ? Kiedy dokończysz ? Chciała bym w sumie przejść się do tego wymiaru smoków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze?Ostatnio w ogóle nie mam czasu :/ na telefonie piszę

    Nightmare

    OdpowiedzUsuń
  3. Spoko, ogarniam o co chodzi. Też mam mało czasu

    OdpowiedzUsuń