16 paź 2013

Powstanie watahy

Byłem od dzieciństwa w pewnej watasze,ciągle myślałem o mojej przyszłości aż postanowiłem założyć własną watahę.
Oto ja,Samiec Alfa-Nightmare

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz