- Możesz mi powiedzieć jak się zwiesz wadero ? - zapytał
- Chyba ty powinieneś się najpierw przedstawić ale dobra. Jestem Ifus. Czego ode mnie chcesz. Jeśli nie dasz mi spokoju zabiję Cię. - odpowiedziałam tylko chłodno.
- Hmmm ... Jestem Nightmare , zabij mnie - powiedział
- Hm ? - Zbiło mnie z tropu - Nie myślałam że już teraz będziesz prosił o śmierć... zawsze błagają mnie pod koniec krótkiej walki. Witaj w klubie szaleńców. - uśmiechnęłam się pobłażliwie.
- Nie nie nie ... nie jestem szaleńcem. Chcę tylko zobaczyć czy zdołasz mnie pokonać.
- A ja chcę patrzeć jak błagasz o litość ! - ryknęłam i zaatakowałam go z ogromną prędkością, jednak on odparł mój atak. Tym razem to on zaatakował. Też zrobiłam unik. Dobry był. Obróciłam się i powaliłam go na ziemię.
- I co teraz zrobisz ? Ostatnie życzenie ...
Nightmare C.D
Oto nowa wilczyca-Ifus
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz