17 paź 2013

Od Ifus-Jak Dołączyłam

Biegłam przez las jako Elf. Wskoczyłam na drzewo i wspięłam się po nim aż dotarłam na sam czubek. Podziwiałam noc. Zmieniłam się w wróżkę. Ach miałam tyle możliwości ! Zleciałam na dół. Nagle usłyszałam szum. Zmieniłam się w wilka by lepiej słyszeć i schowałam się w krzakach. Właściwie ... po co się chowałam skoro byłam nie pokonana. Wyszłam na polankę razem z innym wilkiem.
- Możesz mi powiedzieć jak się zwiesz wadero ? - zapytał
- Chyba ty powinieneś się najpierw przedstawić ale dobra. Jestem Ifus. Czego ode mnie chcesz. Jeśli nie dasz mi spokoju zabiję Cię. - odpowiedziałam tylko chłodno.
- Hmmm ... Jestem Nightmare , zabij mnie - powiedział
- Hm ? - Zbiło mnie z tropu - Nie myślałam że już teraz będziesz prosił o śmierć... zawsze błagają mnie pod koniec krótkiej walki. Witaj w klubie szaleńców. - uśmiechnęłam się pobłażliwie.
- Nie nie nie ... nie jestem szaleńcem. Chcę tylko zobaczyć czy zdołasz mnie pokonać.
- A ja chcę patrzeć jak błagasz o litość ! - ryknęłam i zaatakowałam go z ogromną prędkością, jednak on odparł mój atak. Tym razem to on zaatakował. Też zrobiłam unik. Dobry był. Obróciłam się i powaliłam go na ziemię.
- I co teraz zrobisz ? Ostatnie życzenie ...

Nightmare C.D

Oto nowa wilczyca-Ifus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz