Pewnego dnia chodziłem sobie w poszukiwaniu przygód,i miejsca do mieszkania,nagle spotkałem Night'a mojego kolegę z przeszłości
-Night co ty tu robisz?-zapytałem
-Hej,to ja powinienem ciebie raczej spytać o to
-Jak to?
-Jesteś na terenach mojej watahy
-Serio?Mogę dołączyć?
-Jasne,oprowadzę cię
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz