23 paź 2013

Od Loki'ego-Jak Dołączyłem

 Skoczyłem.
-Poczekaj!-Krzykną Thor.
-Zostaw mnie!-Odwarknąłem i przyspieszyłem.

*Kilka dni później*

Szedłem.
Nagle wpadłem na jakiegoś wilka.

Ktoś dokończy?

Oto Nowy wilk-Loki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz