-Przepraszam. To moja wina-powiedziałam
-Nie to moja. Jestem Loki-odpowiedział
-A ja jestem Trixy. Mam pytanie. Co robisz na terenach Watahy Strażników Życia?-zapytałam poważnym tonem
-Watahy? Szczerze to szukam watahy-odpowiedział smutno
-Dobrze się składa. Jestem Betą. Witaj w naszej watasze. Chodź za mną pokażę ci tereny,chcesz?-zapytałam
Loki?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz