- I co teraz to Cię się przyszłość zmieniła ? - zapytałam lekko nadąsana.
- Oj , nawet nie wiesz jak bardzo ... - powiedział , ciągle był w szoku. - To było na serio ?
- No chyba raczej było - teraz to ja się zmieszałam. Byłam na niego zła za to że ciągle zakazywał mi wszystkiego, zrobiłam to z impulsu. Nawet nie wiedziałam że tak na prawdę żywiłam do niego jakieś uczucia. A jednak ... teraz dopiero to sobie uświadomiłam.
- Hah To co jeszcze raz ? - zażartowałam sobie. Night zrobił niepewną minę.
- Żartowałam ... - uśmiechnęłam się.
- Bardzo zmieniłaś przyszłość ... nie wiem czy zaraz nie przeniesie nas do świata normalnego ... to naprawdę duża zmiana a kiedy coś takiego się stanie czas nie pozwala kontynuować wędrówki, przenosi do normalnego wymiaru by porównać przebieg czasu. Czujesz to uczucie ? Teraz wszechświat decyduje jak wielka to była zmiana i czy musi koniecznie zobaczyć przebieg czasu. Możliwe że zaraz wrócimy do normalnego wymiaru.
Night C.D
( Może jednak wrócimy ? Nie chce mi się siedzieć w tym całym 10 wymiarowym " gównie " XP )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz