-Mhm - odpowiedziałem - od niedawna , ale już zdążyłem się tu zadomowić - uśmiechnąłem się.
-I co jakie jest twoje ulubione miejsce tutaj ? - zapytała
-Hmmmm. Poza moją jaskinią uwielbiam przesiadywać nad kąpieliskiem - odpowiedziałem - Może chcesz się tam ze mną wybrać ? Akurat mam ochotę na kąpiel.
Trixy ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz