3 lis 2013

Od Trixy-CD.Picalla i Loki'ego

Do Picalla
-Czemu nie. Jest bardzo ciepło.-uśmiechnęłam się i podążałam za Picallo'em. Doszliśmy do kąpieliska. Najpierw Picallo wskoczył "Na bombę" do wody rozchlapując ją dookoła siebie. Ja zrobiłam to samo. Gdy wynurzyłam się z wody mokra grzywka opadła mi na pysk.

Picallo?^^

Do Loki'ego
-W przestrzeń wszechświata-powiedziałam tajemniczo i weszliśmy do portalu. Znaleźliśmy się tu:
Staliśmy na niewidzialnym podłożu-I jak ci się tu podoba?-zapytałam

Loki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz