-Czemu nie. Jest bardzo ciepło.-uśmiechnęłam się i podążałam za Picallo'em. Doszliśmy do kąpieliska. Najpierw Picallo wskoczył "Na bombę" do wody rozchlapując ją dookoła siebie. Ja zrobiłam to samo. Gdy wynurzyłam się z wody mokra grzywka opadła mi na pysk.
Picallo?^^
Do Loki'ego
-W przestrzeń wszechświata-powiedziałam tajemniczo i weszliśmy do portalu. Znaleźliśmy się tu:
Staliśmy na niewidzialnym podłożu-I jak ci się tu podoba?-zapytałam
Loki?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz