Siema,tu wasz alfa.
Jak widać Kremik wysłała coś ode mnie.
Chciałem się zapytać...kiedy macie urodziny?Ja mam urodziny jutro,czyli jak na ironię 2 listopada,a wiecie jakie to święto.Piszcie w komentarzach kiedy macie urodziny.
Od Kremika : Ja mam 1 Września ( Dziecko Wojny - Jak wiadomo kilka lat temu wojna wybuchła , taki mój suchr , suchy bardzo Xp )
28 styczeń
OdpowiedzUsuńWasza Trixy
A tak. Wszystkiego Najlepszego!
OdpowiedzUsuńDzięki :D
OdpowiedzUsuń