Wadera odprowadziła mnie do mojej jaskini.
-Do zobaczenia.-Powiedziałem do wadery.
-Do zobaczenia-Odpowiedziała.
Było późno więc położyłem się spać.
*Następnego ranka*
Wyszedłem przed jaskinię.Po chwili wybrałem się nad jezioro.
Wpadłem tam na Trixy
Trixy?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz