27 paź 2013

Od Trixy-CD.historii Loki'ego

-Ooo. Witaj Loki-przywitałam się
-Witaj Trixy-odpowiedział
-Mamy piękny dzień,może pójdziemy na miedzywymiarowy spacer?-zapytałam

Loki?^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz