-Tylko się nie utop w 4 wymiarze-powiedziałem
-Co?Jak mam się utopić w czasie?
-Zobaczysz
Przenieśliśmy się do wymiaru 4
-Jak mówiłem,całe morze czasu
-Łał
Nagle zauważyłem pewne odbicie pokazujące moją przyszłość i przyszłość Ifus(wspólną)
-Na co tak patrzysz?-zapytała
-Na nic-zarumieniłem się,na szczęście ona nic nie widziała
-Pokaż
-Nie
-No pokaż
-N-I-E,w swoim czasie dowiesz się co widziałem osobiście
-Dobra
Płyneliśmy,płyneliśmy w białym oceanie czasu gdy napotkaliśmy portal do 5 wymiaru
Ifus?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz